Autor projektu: Anna Marczak, Jerzy Brodzikowski,,

Opis projektu:

Autorzy projektu:
Anna Marczak, Iwona Wasilewska

Opis projektu:
ZgłośBuraka.pl to aplikacja mobilna, której użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób złożyć skargę na kierowcę autobusu lub motorniczego w (na początku w ZTM Warszawa).

Nasz cel:
Poprawa komfortu podróżowania komunikacją miejską; wpływ na agresywne i nieuprzejme zachowania kierowców; zmiana i usprawnienie sposobu wnoszenia skarg do ZTM Warszawa.

Nasz pomysł:
Inspiracją do swtorzenia aplikacji mobilnej ZglosBuraka.pl są wielokrotne sytuacje, które spotykają nas, lub których jesteśmy świadkami w czasie przejazdu autobusem/tramwajem. Wiążą się one z bezczelnym i aroganckim zachowaniem niektórych kierowców m.in: niezatrzymaniem się na przystanku „na żądanie” mimo zasygnalizowania takiej potrzeby, niegrzecznymi i opryskliwymi odpowiedziami na pytanie, jawnym obrażaniem pasażerów oraz nadmiernie agresywnej jazdy. Chcielibyśmy to zmienić i wpłynąć na poprawę jakości podróżowania komunikacją miejską. W tym celu zamierzamy stworzyć aplikację mobilną ZglosBuraka.pl. Aplikacja będzie składała się z przejrzystego interfejsu i w prosty i szybki sposób umożliwi wysłanie skargi do działu skarg ZTM Warszawa.